November 21, 2013
NewZ מערכת ISM

חוקי העלאת גלשנים לרכבת

אלו ההנחיות של רכבת ישראל בנוגע להעלאת גלשנים לרכבת: ניתן להעלות גלשני גלים (בלבד) לרכבת, תחת התנאים הבאים: 1- בימים…
November 21, 2013
NewZ מערכת ISM

אתר הגלישה הציוני ורכבת ישראל מציגים:

גלשנים ברכבת! אחרי כמעט שנה של עבודה קשה החלום הופך למציאות ורכבת ישראל פותחת את שעריה לגולשי הגלים! החורף שעבר היה…
August 28, 2013
Lowers
NewZ מערכת ISM

כמה אתם מוכנים לשלם בשביל להגשים חלום?

אם החלום שלכם הוא לגלוש על אחד הגלים הטובים בעולם עם רוב מצ'אדו לעיניהם של עשרות אלפי צופים בכל העולם אתם יכולים להפוך…

תירוצים... תירוצים....

שבת בערב, אתם יושבים מול האתר שלנו ומתעמקים במפות הצבעוניות של תחזית הגלים. מחר בבוקר הסערה נרגעת, השמש תצא מהעננים והרוח תסתדר יפה יפה על הסוול, בקיצור ברור שהולך להיות יום מושלם. אבל לא בשבילכם.

גלישת גלים
כולם בים! איפה אתם?? (תמונה: ניסים אטון)

 

8:30 בבוקר אתם צריכים להיות בעבודה, השמש רק זורחת בשש וחצי ועם הפקקים, אתם יכולים לשכוח מסשן בוקר. אתם עובדים עד חמש בערב ואין מצב לצאת לפני, עם השקיעות של החורף אתם יכולים לשכוח גם מסשן צהריים. בקיצור נשאר לבלות את כל היום מבואסים מול המצלמות ולסנן את החברים המובטלים שמתקשרים לספר לכם כמה מושלם היה, הלך היום. או שלא?

זה הזמן לשלוף איזה תירוץ טוב ולהוסיף כמה שעות לזמן שלכם במים. אז הנה שבעה טיפים ועוד אחד לגולש המבריזן.

  1. אתם לא מרגישים טוב! תחזרו על זה שוב לאט: אתם. לא. מרגישים טוב. כואב לכם הראש, אתם מקיאים, יש לכם שלשול. כל דבר שיכול לקנות לכם אפילו עוד שעה בבוקר יכול להציל סשן שלם. ותזכרו איזה כאב ראש פתאומי או בחילה מארוחת צהריים זה תמיד סיבה לצאת מוקדם מהעבודה ולהספיק לסשן ערב.

  2. בירוקרטיה זה חרא! - תמיד צריך ללכת למשרד הפנים או לביטוח לאומי או לעירייה ולסדר משהו. "תור ארוך" בעירייה בבוקר שווה לפחות שעתיים במים והשעות הלא שגרתיות של משרדי הממשלה הם תמיד סיבה לצאת הביתה באמצע היום.

  3. ילדים זה שמחה! - יש לכם ילדים, מזל טוב! לא מגיע לכם משהו קטן על כל הלילות בלי השינה וההסעות לגן בשבע וחצי בבוקר? אז תגידו לאישה שמחר היא לוקחת את הקטן לגן ואז תתקשרו לבוס ותספרו לו שלחמודון יש אדמת ואתם נוסעים איתו לקופת חולים. עכשיו יש לכם מספיק זמן לישון עד מאוחר וגם להספיק לסשן של 10 עם כל המובטלים. כל החיים אתם עובדים בשביל הילדים אז שיעבדו קצת בשבילכם.

  4. להגיד שאתם חולים זה לא שקר, יש לכם מחלת ים! קמתם בבוקר לים מושלם ולא בא לכם לצאת מהמים וליסוע למשרד? טלפון זריז לבוס עם הצרידות מהים והתפנה לכם כל היום.

  5. תחבו-רע. נתקע לכם האוטו, נפלתם מהטוסטוס, האטובוס איחר והרכבת בשביתה! חסר סיבות לאחר לעבודה? שעות שלמות אנשים מבזבזים על להגיע לעבודה כל יום. אז במקום להיות תקועים שעתיים בפקק לעבודה לכו לגלוש. כשתצאו מהים בעשר הכבישים כבר יהיו פנויים :)

  6. תגרמו לעבודה לעבוד בשבילכם! תמיד יש סיבה שקשורה לעבודה בשביל לצאת מהמשרד. פגישה עם לקוחות או ביקור אצל ספקים זה תמיד סיבה טובה לברוח מהמשרד והחלק הכי טוב בתירוץ הזה הוא שזה בכלל לא תירוץ! לכו לפגישה על אמת תקתקו אותה זריז ויאללה לים. מחר תספרו לבוס איזה קדיחות היו. בפגישה, בטח בפגישה....

  7. שמחות במשפחה. חתונות בריתות ושאר ירקות הם עוד דרך טובה לחתוך מוקדם מהעבודה. אז תשקיעו קצת במשפחה ותבקשו מהבת דודה של סבתה נחמה לשלוח לכם הזמנה לבריתה של הנכדה, אולי יצא לכם מזה משהו.

גלישת גלים
כן, זה בארץ. אתם עוד במשרד? (תמונה: ניסים אטון)

ועוד אחד אחרון – טרגדיות. אתם תמיד יכולים להרוג איזה סבא או לאשפז איזה דודה ולרוץ לים עם פרצוף מלא דאגה. דאגה שירד הגל לפני שתגיעו. אנחנו חושבים שזה קארמה רעה "להרוג" אנשים בשביל לגלוש אבל כל מה שתעשו בשביל עוד כמה שעות במים אנחנו לא נשפוט אותכם על זה.

יאללה לכו לגלוש ושיהיה בכיף. רק תגידו, מה התירוץ שלכם?

*תודה רבה למאיר התותח על הרעיון.

 

Share