November 21, 2013
NewZ מערכת ISM

חוקי העלאת גלשנים לרכבת

אלו ההנחיות של רכבת ישראל בנוגע להעלאת גלשנים לרכבת: ניתן להעלות גלשני גלים (בלבד) לרכבת, תחת התנאים הבאים: 1- בימים…
November 21, 2013
NewZ מערכת ISM

אתר הגלישה הציוני ורכבת ישראל מציגים:

גלשנים ברכבת! אחרי כמעט שנה של עבודה קשה החלום הופך למציאות ורכבת ישראל פותחת את שעריה לגולשי הגלים! החורף שעבר היה…
August 28, 2013
Lowers
NewZ מערכת ISM

כמה אתם מוכנים לשלם בשביל להגשים חלום?

אם החלום שלכם הוא לגלוש על אחד הגלים הטובים בעולם עם רוב מצ'אדו לעיניהם של עשרות אלפי צופים בכל העולם אתם יכולים להפוך…

סיכום-אליפות ישראל בסאפ,לונגבורד וגלישת גלים

ביום שני התקיימה בחוף הדולפינריום תחרות מספר 2 בסבב הפאדל בורד ,ותחרות מספר 3 בסבב ה-open בגלישת גלים ,גלישת הסאפ מתפתחת בעולם בקצב מסחרר ולאחרונה צוברת תאוצה גם בישראל. השילוב בין תנאי הים הנמוכים בארץ והמוני הגולשים "הנואשים" לגלים מביא לכמות גודלת והולכת של גולשים אשר אט אט עוברים לגלוש על פאדל בורד .

סאפ

התחלנו את היום בשעה 9 בבוקר בים של חצי מטר ורוח דרומית חזקה עם תחזית לעליה בגובה הגלים והיחלשות הרוח לקראת הצהריים ,יצאנו לדרך עם גולשי הסאפ ,הרמה הייתה גבוהה מאד. ,נפלא היה לראות את כמות גולשי הסאפ שהגיעו לאירוע מכל רחבי הארץ ואת מגוון הגילאים הרחב.שנע מגילאי 11 ועד 40 כשהפתעת היום היה דן פרידמן הצעיר שעשה את הדרך עד לחצי הגמר.הגולשים שבלטו לאורך כל היום וסללו את דרכם לגמר הם אילן שרייבר, אייל שלף, דודו אדרי ועמית ענבר.

לקראת הצהריים היגענו לשיא האירוע-מקצה הגמר,תנאי הים היו טובים, כצפוי הים עלה ואפשר לגולשים להראות את כוחם בביצועים על שבירת חוף שנפתחה לשני הכיוונים, לגמר נכנס דודו אדרי כשהוא פצוע מ"תאונה" עם הגלשן שלו עצמו בשלב חצי הגמר, לאחר קרב צמוד הצליח דודו למצוא את שני הגלים הטובים ביותר בגמר. והבטיח לעצמו את המקום הראשון את מצלמת המים Go pro ואת הגביע הנפלא מתנת ram wood, שני סיים עמית ענבר שכרגיל גלש נפלא לאורך כל היום, שלישי אייל שלף, ורביעי אילן שרייבר.

Sup

לונגבורד

לאחר מספר שנים בהן לא התקיים בארץ מקצה של גולשי לונגבורד ,חזרנו לקטגוריה הקלאסית בגלישת גלים ,התחלנו משלב חצי הגמר ומן ההתחלה ניתן היה לראות שליטה של האשדודים במים, ולמעשה שלושה מהם עלו לגמר זאב דויד ,עדי קלאנג,וגל גפן, הרביעי היה עומר דאימנט מתל אביב שהפתיע בכישוריו על לונג בורד כלקח אתנחתא מפאדל בורד, בגמר בלט במיוחד זאב דויד שמיד עם התחלת המקצה לקח גל טוב "וסגר" לעצמו את המקום הראשון, שני סיים עדי, שלישי גל גפן, ורביעי עומר דאימנט.

אנו נמשיך ונקיים קטגוריה זו במהלך השנה.

Open

לקטגוריה הזו הגיעו רק הטובים ביותר מכל רחבי הארץ. כל אחד מהמתחרים היה ראוי כאשר באמתחתו נצחון באחת מתחרויות הסבב בעבר ,הגולשים שבלטו במיוחד  ועלו לחצאי הגמר הם : חצי גמר ראשון-וובקה מארליס, עומר בר, אביב ואקנין, כאשר לאחר קרב צמוד שלא ניראה שנים בארץ עלו לגמר אביב ואקנין ועומר בר .

בחצי גמר השני התחרו גיל קרן, קובי מנצור, ויוני קליין ומה היה לנו שם!!! חצי גמר מטורףףףףףףףף קובי עם גל מושלם וציון של 10 נקודות!!!

יוני קליין עם גל של 9.5 שבעצם מסביר הכל-חצי גמר ברמה הגבוהה ביותר.

גמר ענקים יוני קליין, אביב ואקנין, קובי מנצור, עומר בר כל אחד ראוי למקום ראשון השעה 17:00 הגולשים נכנסים למים לגמר של עשרים דקות, ברבע שעה הראשונה מוביל את המקצה אביב ואקנין, ואז עומר לוקח גל מושלם ומנצל אותו עד תום, קובי מנצור לוקח גל וגם הוא מנצל אותו שניהם נאבקים על המקום הראשון, עומר עם גל אחד טוב ואחד די חלש, ואילו קובי עם גל אחד טוב ואחד בינוני מסיים ראשון, שני עומר בר, שלישי יוני קליין, ורביעי אביב ואקנין.

תודה לצוות השופטים, בן צרפתי שופט ראשי, ליאור דבש, עידו דראל, וגל לרר. לגלי זינר ממרכז הגלישה על האירוח הנפלא. ללישי מילר ועמנואל תמיר על ההשקעה-ישר כח!

תודה לנותני החסות ,Naish Surf Bords, Corona, Go pro :Surf House, Ram Woods

נתראה בתחרות הבאה

ארגון גולשי הגלים

{gallery}ISA/sup_no1{/gallery}

Share