November 21, 2013
NewZ מערכת ISM

חוקי העלאת גלשנים לרכבת

אלו ההנחיות של רכבת ישראל בנוגע להעלאת גלשנים לרכבת: ניתן להעלות גלשני גלים (בלבד) לרכבת, תחת התנאים הבאים: 1- בימים…
November 21, 2013
NewZ מערכת ISM

אתר הגלישה הציוני ורכבת ישראל מציגים:

גלשנים ברכבת! אחרי כמעט שנה של עבודה קשה החלום הופך למציאות ורכבת ישראל פותחת את שעריה לגולשי הגלים! החורף שעבר היה…
August 28, 2013
Lowers
NewZ מערכת ISM

כמה אתם מוכנים לשלם בשביל להגשים חלום?

אם החלום שלכם הוא לגלוש על אחד הגלים הטובים בעולם עם רוב מצ'אדו לעיניהם של עשרות אלפי צופים בכל העולם אתם יכולים להפוך…

צלילת ברווז 16.04 - סיכום עולמי

 

השבוע נפתח בסערה, או אולי כדאי להגיד בנחשול כש Rip Curl חשפו את הצילומים הראשונים מגל הנהר שהם מצאו בסומטרה. הטיזר שרץ בשבועות האחרונים הבטיח רבות ו Rup Curl דאגו לקיים. צילומים אגדיים של צינורות מושלמים מסודרים ברצף אחד אחרי השני הדהימו גולשים ברחבי העולם. והגולשים של צוות Search הראו לנו בדיוק מה לעשות כשהנהר שוצף במהירות לכיוונך. לתפוס גל ולגלוש עליו 35(!!!) דקות.

{youtube}N7RjGGizGDc{/youtube} 

בשבוע הבא יגיע הקרקס הנודד של הסבב העולמי לעצירה השניה שלו בחוף Bells Beach באוסטרליה ומובטח אירוע מיוחד במינו לכבוד חגיגות ה 50 לאירוע. בכל מקרה התחרות הזאת לא צריכה לחגוג יומולדת מיוחד כדי להיות אחת מהפנינות של הסבב. הפוינטברייק הימני של Bells נחשב לאחד הגלים הקשים ביותר בסבב והגביע המיוחד שמוענק לזוכה נחשב לאחד הפרסים הנחשקים. כפי שאמר קלי סלייטר כשהתייחס לזכייה בפעמון ב Bells: "ממש כמו לזכות בתואר העולמי". הוא צריך לדעת... טוב, ברור שכבר נהיה משעמם לקלי כשיש לו 10 גביעי אליפויות בארון אז השנה סלייטר ינסה לשבור עוד שיא. כרגע הוא חולק את השיא של 4 תארים ב Bells עם האוסטרלי האגדי מרק ריצ'ארדס. והשנה הוא ינסה להיות הראשון שמחזיק בחמישה תארי Bells.

alt
יצלצל גם השנה? - סלייטר.

בגזרת הפצועים דיין ריינלודס ופרדי P הודיעו שלא יתחרו ב Bells השנה. כזכור, ריינולדס סוחב פציעה בברך עוד מדצמבר שעבר כשנפצע בהוואי אחרי סיום העונה. הילד הרע של הסבב כבר החמיץ את התחרות בגולד קואסט וכנראה שלא יחזור להתחרות עד מאי. אז תתקים תחרות 6 כוכבים ב Trestls בקליפורניה. מי שמצטרף לרשימות הפצועים הוא פרדי P שכבר היה אמור להתאושש אחרי שנפצע בגלישה חופשית בהוואי בחודש שעבר. פרדי התחרה בתחרות הקודמת בגולד קואסט אבל הודיע אתמול בטוויטר שהוא פורש מ Bells Beach בהוראת רופאיו.

{youtube}svcE2B1zD7E{/youtube}
סלייטר מדבר על הכשרון של דיין.

סבב המים הקרים של O'neill ה O'neill cold water classic הגיע לתחנה השניה שלו: הריף בת'ורסו, סקוטלנד. האירוע הגיע היום (שבת) לשלב רבע הגמר וכבר עכשיו כל המתחרים שהגיעו לשלב חצי הגמר בחודש שעבר בניו זילנד נמצאים מחוץ לתחרות. הזוכה בניו זילנד, אדם מלינג לא הגיע לתחרות בגלל שהוא מתחרה ב Bells ו-וויליאם קרדוסו שהגיע למקום השני בני זילנד, עף בסקוטלנד כבר בסיבוב הראשון. רבעי הגמר יתחילו מחר בבוקר (ישראל וסקוטלנד באותם זמנים) כשג'ון דורואו יתחרה נגד ג'יי קויין.

לשני הפיינליסטים מניו זילנד וגם למי שעף מוקדם בסקוטלנד תהיה הזדמנות לתקן ולזכות בסבב המים הקרים בתחרות האחרונה של העונה בסנטה קרוז באוקטובר. אולי קצת חבל שסבב כל כך מלהיב עם גלים כל כך טובים מקיים רק שלוש תחרויות (ארבע בשנה שעברה) מה שהופך את הניקוד בכל תחרות לפחות משמעותי ונותן לנו פחות הזדמנות להנות מהצד הקר של הגלישה.

{youtube}NxOMhfeEx98{/youtube}
 היום הראשון בסקוטלנד

וכמו בכל שבוע, כמה סיפורים מהשוליים של הגלישה. מרק אוקהילופו, "Occy” האגדי. הצטרף השבוע לצוות של רוקדים עם כוכבים האוסטרלי. גיא פינס אולי היה מתלהב אבל כמה וכמה מגזיני גלישה התלהבו פחות אבל אולי הסכום של 50,000$ אוסטרלי שהוא מקבל רק על זה שהוא משתתף, יעזרו להמתיק את הבושה.

alt

ולסיום, אם אין לכם ברייק מושלם ליד הבית, אתם תמיד יכולים לגזור, לצבוע, להדביק וליצור לכם אחד.

{vimeo}22364357{/vimeo} 

 

 

Share